Як купити авто з Америки на аукціоні з доставкою до України?

Український автомобільний ринок переоцінюється пропозиціями з продажу автомашин різних марок і моделей. Незважаючи на це справжню цінність якості та надійності роблять вибір у поєднанні з Америкою.

Перед тим, як вирішити на покупку авто з-за океану, треба продумати усі за та проти, оцінити власні сили і визначити можливі бюрократичні складності, які пов’язані з імпортом.

Авто з Америки під ключ

Ми пропонуємо вам купувати з аукціону copart.com авто з Америки з каталогу https://trizub-auto.com.ua/ua/staff/ з доставкою до України «під ключ». Все, що вимагається від покупця — обрати марку і модель авто. Все інше зроблять наші менеджери. Ми готові не тільки підібрати і купити найкращий для вас варіант, але й також організувати трансфер машин в Україні в короткі терміни.

Чому машини з Америки користуються попитом в Україні?

Американский авторинок дуже великий. Виробники у США цінують покупців, пропонують якісні машини по демократичним цінам у кредит. Високий рівень конкуренції серед виробників примушує знижувати розцінки, підвищуючи якість, покращуючи комплектацію. Це дозволяє країнам купувати американські машини з аукціонів, економлячи від 10 до 40% вартості транспортних засобів.

Інші переваги машин з Америки:

 • гарна комплектація навіть у бюджетних моделях машин;
 • термін служби для гарного технічного стану;
 • привабливий вид;
 • надійність — машини, вироблені на території США, завжди відрізнялися найкращим рівнем якості з аналогами країн Європи або Азії.

Якщо ви завжди мріяли сісти за кермо надійного і гарного авто американської збірки, чекаємо на ваш дзвінок у нашому офісі. Компанія Тризуб зробити це швидко, вигідно, без риску. Ми спеціалізуємося на покупці і приготуванні машин з США не перший рік, тому знаю, як обійти «підводні камені» і складності.

Досвід роботи з великими замовниками компанії гарантує найнижчі тарифи на трансфер. Ваша покупка припливе до порту Одесса вже через 6-8 днів після оформлення з повним пакетом документів, необхідних для оформлення автівки.

Як купити авто у Америці на аукціоні Copart, IAAI?

Надійний варіант покупки машини з аукціона США — звернення до посередника. Цінове питання в такому випадку буде всього кілька сотень доларів, але за цей час ви можете отримати свій автомобіль з Америки під ключ за вказаною адресою. Від вас потрібно прийняти участь лише в деяких етапах процесу — виберіть авто, підпишете договір, оплатіть вартість покупок і додаткових послуг і очікуйте машину в Україні.

Сьогодні на ринку працюють десятки компаній, які пропонують імпорт машин з США. Найбільш вигодні умови пропонує компанія Тризуб Авто. Ми підбираємо найкращі варіанти машин під бюджет клієнта і гарантуємо:

 • супроводження операції від А до Я — ми не бросаємо клієнтів на потік до кінця року;
 • прозорість цін і визначення кінцевої ціни авто до заключення договору;
 • прозоре ціноутворення;
 • додаткові послуги;
 • страховка;
 • консультації експертів у сфері покупки американських машин в Україні;
 • великий вибір машин різних марок, моделей у правильному технічному стані або після ДТП.

Якість послуг і користь покупки авто з Америки від Тризуб Авто підтверджують відгуки клієнтів на сайті. Ви можете ознайомитися з коментарями наших покупців, співробітництво з нами — правильне і економне рішення.

Добавьте данную запись, в закладки нажав «Мне нравится».



Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий